KONST / Litografier / Serigrafi 16182084
*
nr 1618 2084
Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. Signerad, daterad - 68, numrerad, 9/100. Silkscreen, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:47:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 19:38:20
1
4.000 kr
6/5 19:41:32
2
4.200 kr
6/5 19:42:35
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: equipo cronica komposition litografier numrerad serigrafi silkscreen
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Serigrafi
nr 1618 2084
Serigrafi
Equipo Cronica, (Spanien 1965-1981). Komposition. Signerad, daterad - 68, numrerad, 9/100. Silkscreen, bildmått: 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 71x53 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 6.000 kr |
Såld: | 4.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 19:38:20 | 1 | 4.000 kr |
6/5 19:41:32 | 2 | 4.200 kr |
6/5 19:42:35 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: equipo cronica komposition litografier numrerad serigrafi silkscreen
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16